S ČT sport na vrchol

12.2.2019

O víkendu začátkem února se vztyčily branky pro unikátní televizní show S ČT SPORT NA VRCHOL ve ski areálu Lipno! A tentokrát byly organizátory z České televize na start zábavného závodu pro amatérské lyžaře pozvány i děti podpořené Českou olympijskou nadací spolu se svými odvážnými rodiči.Photo 02-02-2019, 09 43 44Počasí se vydařilo, sněhové podmínky na jedničku a výsledky stály za to! Česká olympijská nadace měla v sobotním závodu své vlastní kategorie. Mezi dospělými se mohou pyšnit excelentními výsledky Tomáš, Jakub a Doris – gratulujeme!

Photo 02-02-2019, 13 45 12

V dětské kategorii 9 – 11 let bojovali o prvenství Vilém a Jirka. Šlo o krásný sportovní boj mezi kamarády, kteří si nakonec podali ruku…gratulujeme!

Photo 02-02-2019, 13 41 24

Kategorie 12 – 14 let měla na prvních dvou místech dva Adamy a těsně za nimi vybojovala třetí místo Adélka. Gratulujeme všem na stupních vítězů, ale také všem odvážným lyžařům, kteří se do soutěže pod hlavičkou České olympijské nadace zapojili.

Photo 02-02-2019, 13 43 15

Mimo samotný závod si nadační účastníci mohli zajít do Aquaworldu, zalyžovat si pod vedením lyžařského instruktora, navštívit Stezku korunami stromů nebo si zabruslit na zamrzlé lipenské přehradě. Zkrátka S ČT sport na vrchol aneb S nadací na zábavný víkend!

Zážitek to byl skvělý a my už se těšíme na další 10. ročník S ČT SPORT NA VRCHOL!

Další fotografie si můžete prohlédnout v naší fotogalerii ZDE.

Na reportáž z víkendového závodu na Lipně se můžete podívat ZDE.