Spolupráce

 • Gymnathlon je super!

Díky krásné spolupráci s Gymnathlonem se mohlo několik dětí z České olympijské nadace zúčastnit letních příměstských kempů v Praze a teď na podzim se mohou zapojit po celé ČR do kurzů Gymnathlonu. Moc děkujeme za tuto možnost. Že nevíte o co jde? Mrkněte se níže:

Gymnathlon     Gymnathlon2

 

 

 • Spolupráce s PRIM!

Jsme velice vděční za novou spolupráci se společností PRIM, díky kterým se ze skvělých mladých sportovců stali ambasadoři speciální sportovní edice hodinek PRIM Sport Legenda. Z každého zakoupeného kusu série PRIM Sport Legenda poputuje celkem 300 Kč na podporu mladých sportovců, kterým ve sportování brání nedostatek financí. Děkujeme!

Fotografie z předání hodinek našim mladým ambasadorům naleznete ZDE!

70470811_2109305475840207_7795598287733522432_n                  Bez názvu

 

 

 • ČON dlouhodobě spolupracuje s APERIO – Společností pro zdravé rodičovství. APERIO nabízí bezplatné poradenství, programy, kurzy a semináře pro rodiče.

Zveme vás na kurz NOVÉ ŠANCE, který vám dodá energii a změní vám život. I náročná situace se může stát výzvou a dobrodružstvím, když najdete ty správné průvodce. Kurz je určen především pro rodiče samoživitele a rodičům v náročných životních situacích.

S námi se naučíte zvládnout výchovu dětí a uživit rodinu, i když jste sólo a nevíte, kde vám hlava stojí. Kurz je bezplatný, prakticky zaměřený a vedou jej zkušení odborníci: psycholožka, osobní koučka, personalista a finanční poradce. Hlídání dětí je zajištěné. Přespolní mají v místě konání ubytování zdarma.

Pomůžeme vám zorientovat se ve vaší situaci, ať je jakkoli složitá. S pomocí personalisty si najdete cestu k práci, jakou potřebujete. Oporou vám bude plán, který si připravíte pod vedením psycholožky. Naučíte se ukočírovat rodinný rozpočet a lépe se domluvit s dětmi i (bývalými) partnery.

Hlavní témata budou: nácvik zvládání stresu, praktický kariérní restart, trénink k sebeprezentaci, minikurz komunikace, rodičovské právní minimum. Více o tom, co vás v kurzu čeká najdete. Více o tom, co vás v kurzu čeká najdete na  ZDE.

Aperio-Nove Sance SR-banner-siroky- 600 _ obtížná situace

 

 • ČON a Barevný svět dětí              

bsd_logo_neorezane

Barevný svět dětí, z.s. je pražská nezisková organizace, která nabízí pomocnou ruku ohroženým a pěstounským rodinám již od roku 2004. Česká olympijská nadace nabízí svou podporu pěstounským rodinám a rodinám, které se ocitly v tíživé situaci. Propojení je tedy na místě. Znáte Barevný svět dětí? Aktuálně nabízí uvedené projekty:

-        projekt Kámoš má za cíl podporovat zdravý rozvoj dětí, jejich talent a zájmy. Poskytuje služby na podporu ohrožených rodin, které jsou v péči OSPOD. Děti jsou párovány s asistenty, tzv. “velkými Kámoši”, kteří je podporují v praktických otázkách života, tj. ve vzdělávání a ve výběru zdravého trávení volného času a snaží se je rozvíjet také v citové oblasti. Rodičům projekt poskytuje různé podpůrné služby (psycholog, sociální poradce, právní poradce apod.).

-        v projektu Služby pro pěstouny je pomáháno pěstounským rodinám prostřednictvím komplexních podpůrných, respitních a vzdělávacích služeb, jsou uzavírány dohody o výkonu pěstounské péče a rodiny jsou doprovázené.

-        aktivity projektu Služby pro odborníky a veřejnost cílí na systémové působení na laickou, odbornou i zákonodárnou veřejnost; přispívají ke zlepšení komunikace mezi odborníky z oblasti rodinné politiky, propagují tématiku práce s ohroženými a náhradními rodinami u široké veřejnosti a nabízí podpůrné služby.

Více o Barevném světě dětí: www.barevnysvetdeti.czhttp://facebook.com/barevnysvetdetios

 

 • Děkujeme Nadaci ČEZ a všem sportovcům za podporu!

Screenshot_2016-08-07-23-44-55    5dc441bd-a9bb-4afd-bac0-d5be174bf610

 • ČON podporuje kempy své patronky, Zuzky Hejnové!  HESU kempy Zuzky Hejnové si užívá mnoho podpořených dětí ČON. Zkušení HESU trenéři včele se Zuzkou, patronkou České olympijské nadace, chystají vždy bohatý, zajímavý a poučný sportovní program.

HESU – Sportovní akademie Zuzany Hejnové

http://www.hesu.cz/kempy/

 

USKUTEČNĚNÁ SPOLUPRÁCE:

 • Aukce slonů Olympijský park Rio
 • V rámci Rio Lipno Park proběhla aukce dřevěných slůňat z dílny Jiřího Soubusty, které výtvarně ztvárnili naši úspěšní olympionici. Ve spolupráci s:
 • ceskaolympijskanadace-logo  logoSNapisemDole
 • Život dětem a Česká olympijská nadace

  společně pomáhají dětem, kterým jejich zdravotní či sociální znevýhodnění nevzalo lásku ke sportu. Výtěžek z charitativní aukce dřevěných slůňat je určen dětem, které jejich onemocnění nebo sociální znevýhodnění ve sportu omezuje. Partnerem aukce je Aukro.cz.

  slon-gabca-koukalova slon-jaromir-jagr slon-jan-zelezny slon-tomas-plekanec aukce-sloni-evasamkova aukce-sloni-mirkaknapkova aukce-sloni-petrkoukal

 

 

 

 

 

 

 

Partneři