Spolupráce

 • PURTANA 

Sport vnímáme mimo jiné také jako skvělou prevenci proti nemocem, což je zejména v této době velmi důležité. Spojili jsme se proto se společností PURTANA a vytvořili limitovanou edici nanonákrčníků s logem České olympijské nadace. Nákrčníky se speciální technologií filtrů je možné získat a podpořit tak děti ve sportu! Do prodeje jich šlo pouze 230 kusů a 55% z utržené částky věnuje PURTANA nadaci. Více na www.purtana.cz.

 • Ladies Day

Ladies Day je charitativní akce baseballového a softbalového klubu Eagles Praha z.s., která pomáhá vždy tam, kde je to potřeba. Jsme moc rádi, že v roce 2019, který byl zaměřený na ženy, maminky a děti, jsme byli součástí této krásné sportovní akce. Celé odpoledne byl připravený bohatý program, jak pro děti, tak pro dospělé. Vrcholem dne bylo exhibiční utkání žen v softballu. Velmi děkujeme klubu Eagles Praha, který tuto charitativní akci uspořádal. Poděkování patří všem, kteří přispěli a díky nimž může Česká olympijská nadace i nadále plnit své poslání. Více informací o akci najdete ZDE.

 • Vyber si – Vydraž si – Zahraj si!

Už od roku 2012 se koná beachvolejbalový benefiční turnaj s názvem Vyber si – Vydraž si – Zahraj si! A my jsme moc rádi, že již několik let můžeme být součástí této akce, kde se sportovci nechávají dražit pro dobrou věc, aby si druhý den zahráli se samotnými přispěvateli. Velké díky patří organizátorům této skvělé akce a také zakladatelům samotné myšlenky Jindrovi Weissovi a Martinu Tichému a samozřejmě všem, kteří se do dražby zapojují. Pokud se chcete o této skvělé akci dozvědět více, podívejte se přímo na stránky turnaje.

Logo

 • Lesy ČR – Den za obnovu lesa

Lesy ČR jsou oficiálním partnerem Českého olympijského týmu, a nejen proto se nadace zapojila do jejich výzvy Den za obnovu lesa. Po celé České republice se  podpořené děti a jejich rodiče zapojili a pomohli tak k obnově naší přírody.

 • Gymnathlon je super!

Díky spolupráci s Gymnathlon se mohou děti podpořené Českou olympijskou nadací účastnit letních příměstských kempů v Praze! Moc děkujeme za tuto možnost. Že nevíte o co jde? Mrkněte se níže:

Gymnathlon     Gymnathlon2

 

 

 • Spolupráce s PRIM!

Jsme velice vděční za novou spolupráci se společností PRIM, díky kterým se ze skvělých mladých sportovců stali ambasadoři speciální sportovní edice hodinek PRIM Sport Legenda. Z každého zakoupeného kusu série PRIM Sport Legenda poputuje celkem 300 Kč na podporu mladých sportovců, kterým ve sportování brání nedostatek financí. Děkujeme!

Fotografie z předání hodinek našim mladým ambasadorům naleznete ZDE!

70470811_2109305475840207_7795598287733522432_n                  Bez názvu

 

 

 • ČON dlouhodobě spolupracuje s APERIO – Společností pro zdravé rodičovství. APERIO nabízí bezplatné poradenství, programy, kurzy a semináře pro rodiče.

V Aperiu pomáháme rodičům i v roce 2020. S novým rokem jsme rozšířili krizovou Linku pro mámy a táty. Na novém webu www.zustavamerodici.cz najdete užitečné informace pro rodiče, kteří procházejí rozchodem nebo rozvodem. I v roce 2020 funguje naše bezplatná právní Poradna pro rodiče.

Každá situace se dá řešit, v APERIO vám mohou pomoci.

Aperio

 

 • ČON a Barevný svět dětí              

bsd_logo_neorezane

Barevný svět dětí, z.s. je pražská nezisková organizace, která nabízí pomocnou ruku ohroženým a pěstounským rodinám již od roku 2004. Česká olympijská nadace nabízí svou podporu pěstounským rodinám a rodinám, které se ocitly v tíživé situaci. Propojení je tedy na místě. Znáte Barevný svět dětí? Aktuálně nabízí uvedené projekty:

-        projekt Kámoš má za cíl podporovat zdravý rozvoj dětí, jejich talent a zájmy. Poskytuje služby na podporu ohrožených rodin, které jsou v péči OSPOD. Děti jsou párovány s asistenty, tzv. “velkými Kámoši”, kteří je podporují v praktických otázkách života, tj. ve vzdělávání a ve výběru zdravého trávení volného času a snaží se je rozvíjet také v citové oblasti. Rodičům projekt poskytuje různé podpůrné služby (psycholog, sociální poradce, právní poradce apod.).

-        v projektu Služby pro pěstouny je pomáháno pěstounským rodinám prostřednictvím komplexních podpůrných, respitních a vzdělávacích služeb, jsou uzavírány dohody o výkonu pěstounské péče a rodiny jsou doprovázené.

-        aktivity projektu Služby pro odborníky a veřejnost cílí na systémové působení na laickou, odbornou i zákonodárnou veřejnost; přispívají ke zlepšení komunikace mezi odborníky z oblasti rodinné politiky, propagují tématiku práce s ohroženými a náhradními rodinami u široké veřejnosti a nabízí podpůrné služby.

Více o Barevném světě dětí: www.barevnysvetdeti.czhttp://facebook.com/barevnysvetdetios

 

 • Děkujeme Nadaci ČEZ a všem sportovcům za podporu!

Screenshot_2016-08-07-23-44-55    5dc441bd-a9bb-4afd-bac0-d5be174bf610

 • ČON podporuje kempy své patronky, Zuzky Hejnové!  HESU kempy Zuzky Hejnové si užívá mnoho podpořených dětí ČON. Zkušení HESU trenéři včele se Zuzkou, patronkou České olympijské nadace, chystají vždy bohatý, zajímavý a poučný sportovní program.

HESU – Sportovní akademie Zuzany Hejnové

http://www.hesu.cz/kempy/

 

USKUTEČNĚNÁ SPOLUPRÁCE:

 • Aukce slonů Olympijský park Rio
 • V rámci Rio Lipno Park proběhla aukce dřevěných slůňat z dílny Jiřího Soubusty, které výtvarně ztvárnili naši úspěšní olympionici. Ve spolupráci s:
 • ceskaolympijskanadace-logo  logoSNapisemDole
 • Život dětem a Česká olympijská nadace

  společně pomáhají dětem, kterým jejich zdravotní či sociální znevýhodnění nevzalo lásku ke sportu. Výtěžek z charitativní aukce dřevěných slůňat je určen dětem, které jejich onemocnění nebo sociální znevýhodnění ve sportu omezuje. Partnerem aukce je Aukro.cz.

  slon-gabca-koukalova slon-jaromir-jagr slon-jan-zelezny slon-tomas-plekanec aukce-sloni-evasamkova aukce-sloni-mirkaknapkova aukce-sloni-petrkoukal

 

 

 

 

 

 

 

Partneři